pátek 8. prosince 2017

Séraphine De La Fontaine

https://painful-desires.blogspot.cz/2017/12/seraphine-de-la-fontaine.html


Nick:
Mary
Jméno a příjmení:
Séraphine De La Fontaine
Věk:
22 rokov
Orientace:
Heterosexuálna
Praktiky: 
Versatilita
Sexuálne praktiky:
Vždy bola zvedavá a tak sa riadila štýlom pokus- omyl. Niektoré veci jej nesadli, o niektorých ešte len počula a rada by ich vyskúšala. Nevadí jej ak ju niekto pri sexe sleduje alebo práve naopak- ona sleduje iných, na sebaukájaní nevidí nič zlého- vraj je to dokonca zdravé. Orálny sex jej je tiež dôver známy ale takému skupinovému sa po jednej zlej skúsenosti vyhýba. Nebráni sa niky vyskúšať nič nové- či už v oblasti praktík alebo pohlaví- preto sa práve rozhodla zavítať na miesto ako je Dungeon Slate Vice.

Povolání:
Séra má jedno verejne známe zamestnanie: Oteckove dievčatko. Jej otec má dosť peňazí aby zabezpečil niekoľko generácií dopredu a preto mu nerobí vypísať šek pre jeho jedinú dcéru aj napriek tomu, že jej stále mesačne posiela veľké výživné. Sem tam si však privyrobí ako modelka pre značku spodného prádla- pritom sa u nej zrodila slabosť pre čipku a podpätky. 
Měsíční příjem: Stabilne jej na konto príde okolo 50 000 $ mesačne, pri dobrom mesiaci v práci si prilepší tak o 5-6 tisíc a keď poprosí otca napíše jej šek aj na ďalších pár tisíc, nehovoriac o tom že účty za luxusný byt v centre mesta a všetky poplatky zaň spojené platí tiež on a tak nemá žiadne povinné výdavky mesačne. Zatiaľ sa rozhodla že bude navštevovať 2. a 3. poschodie, zvažuje však, že časom by svoje ,,teritórium rozšírila“

Rodina:
  • Otec Harrison Scott- je podnikateľom ktorý sa dedičstvo po rodičoch investoval na burzách a tak si zhrabol prvú veľkú časť peňazí, následne začal investovať aj inde ako na burze, začal kupovať firmy a zas investoval. Všetok risk sa mu vyplatil. Len v práci. Nikdy sa zo žiadnou ženou neusadil a teraz platí výživné svojim dvom manželkám a trom deťom. Séraphine je jeho jediná dcéra a tak si ju aj obstojne híčka. Čo sa jej týka oči ma zatvorené a vidí v nej nevinného anjelika.
  • Matka Crystal De La Fontaine- Bola dlhé roky žiadanou francúzskou modelkou, ktorá svojou krásou uchvátila kvanta mužov. Trblietavý život ju úplne pohltil a úplne mu prepadla. Peniaze ktoré dostáva od exmanžela míňa akurát na plastiku, alkohol a svojich mladých milencov. S dcérou nikdy nemala dobrý vzťah.
  • Brat Johan Scott- je len o dva roky starší ako Séra, nasleduje otcove podnikateľské šľapaje, so Sérou mal vždy dobrý vzťah- bola to jeho mala sestrička, ktorú chcel ochraňovať. Rovnako aj preňho je to nevinné mladé dievča.
  • Brat: Ansel Scott- je o rok starší a nikdy nemal dobrý vzťah ako s otcom tak ani zo svojou sestrou. Vlastne ju vyslovene nenávidel a teraz aj jej existenciu. Séra to nerieši, Ansel jej príde ako budiž k ničomu, ktorý sa potáca na pokraji závislosti k alkoholu a ľahkým ženám.


Séraphine je stosedemdesiať aj pár centimetrov vysoká mladá žena s miernym opálením ktoré nechytala na rožných plážach sveta a jemnou pokožkou, ktorú hyzdí iba malá jazvička na vnútornej strane stehna, keď si ako mala rozrezala nohu pri pokuse o prelezenie starého plota. Jej zelené oči obklopené hustými mihalnicami sa vždy šibalsky ligocú a väčšinu času v nej človek kvôli nim dokáže čítať ako v otvorenej knihe. Veľmi často sa aj usmieva a odhaľuje tak malé zúbky za pekne vykrojenými a plnými perami. Tvár jej rámujú po lopatky dlhé jemne zvlnené vlasy trochu neistej farby. Niektoré pramene sú blond a niektoré sú viac hnedej ako blond farby. Sem tam do toho zakročí do kaderník, ale nijak výrazne. Postavu ma chudučkú a pružnú, niekoľko krát do týždňa chodí do fitka a ak aj niekedy vynechá tak sa o svoju postavu nebojí. Veď najlepšie sa kilá spaľujú pri sexe, no nie?

Rada sa oblieka do drahého a slušivého oblečenia. Niekedy slušnosť sama, niekedy ukazuje viac ako zahaľuje. Ak však niečo naozaj miluje a má preto slabosť, tak je to čipka a podpätky. Miluje pocit čipky na svojom tele, vzrušuje ju predstava, že ju niekto v nej uvidí alebo že ju z nej strhne...No sama by to vyslovene za fetiš neuznala. Keď ju vidí na iných, nič špeciálne to s ňou nerobí. A podpätky jej dodávajú sebavedomie a jej dlhým nohám nekonečnosť.

Čo sa týka proporcii jej tela. Sama zo sebou je spokojná. Nie je plochá ale určite by o sebe ani nepovedala, že má plné veľké prsia. Myslí si že je ju minimálne za čo chytiť a aj keď ju pred pár rokmi napadla plastika, vždy si to rozmyslela a teraz jej to je jedno. Má pekný guľatý zadok, ale že by mala tvar postavy presýpacích hodín sa povedať nedá.


Séraphine je rozmaznaná, rada si dopraje všetko čo ju napadne, rada chodí do vychytených barov a užíva si tanca. Inokedy strávi dni len nakupovaním vecí, ktoré si koľko krát ani len neoblečie. Keď ma pocit, že ju mesto nudí zdvihne sa otcovým lietadlom sa odvezie aj na druhu stranu sveta. A všetko si to dobre uvedomuje- občas ju napadne, že by mala začať robiť niečo viacej zmysluplnejšie, ale potom si uvedomí že to od nej nikto nečaká. Nikto od nej nikdy nečakal niečo iné ako správanie rozmaznaného privilegovaného dievčatka. Nie je na to práve hrdá, občas jej je ľúto, že jej život je natoľko povrchný že sa ako osobnosť sama stala povrchnou. Áno, rada si užíva život ale uvedomuje si, že to nevie prežiť nejako hlbšie. Dáva to za vinu antidepresívam ktoré občas ešte príležitostne berie.

Rada sa hrá na zvodnú, rada zvádza nastrkuje mužom svoje telo a čaká čo sa stane. Nerobí jej problém pri sexe a hrátkach viesť, ale ak nájde muža, ktorý si ju dokáže podmaniť a ukázať jej čo od nej chce tak je šťastná ako blcha. Jedine pri intímnych chvíľkach má pocit, že nikto na ňu nepozerá ako na dcéru jej otca ani ako na modelku spodného prádla...ale jednoducho na ženu, ktorá im stojí za to zdieľať osobný priestor ako niekoho, kto im môže priviesť rozkoš a naopak. Sú to jediné chvíle, keď naozaj verí že je niekto viac len ako nejaké meno alebo pozícia v spoločnosti. A preto si takýchto chvíľ dopravia často. Jej terapeuti to dávajú za vinu jej matke a nejakej traume z detstva keď ju niekoľkokrát načapala s inými mužmi, a síce to tak na začiatku bolo, veľmi rýchlo prišla na to, že to nerobí kvôli nej ale kvôli sebe samej a pocitom ktoré pritom cíti. Lebo zatiaľ nikdy necítila úprimnejšie a silnejšie pocity ako prežíva vtedy. a Verí že taký parter raz bude aj po jej boku, niekto dominantný-niekto s kým sa nebude nudiť ale bude mať aj jasnú budúcnosť. Do vzťahov sa nijako zvlášť neženie, žiaden jej nevydržal dlhšie ako pár mesiacov. V podvedomí to dáva, ako inak za vinu svojej matke, nakoľko jej rozhodne nebola príkladom o tom ako sa majú zvládať vzťahy. Verí však že raz to príde, nebráni sa tomu. Len hľadá niekoho, koho zaujme dostatočne na to, aby ju nepustil.

Pred svojou rodinou sa hrá vždy na dobré dievčatko, snaží sa vyhýbať takým ľudom ktorý by pred jej rodinou mohli hovoriť niečo čo by jej v ich očiach poškodilo. Samozrejme niektorý už sa jej najbližším snažili niečo naznačiť, ale ona je pridobrá klamárka na to aby ich nechala tomu veriť. Síce nie je hrdá na to že im klame, ale je to jedna z mála veci, ktoré naozaj vie. A každý človek by mal podľa nej robiť len to čo vie. Aj keď je to len utrácanie cudzích peňazí, sex a klamanie.

Neskutočne sa bojí pavúkov a hadov, ale naozajstný strach má z toho, že by ju raz odstrihli od peňazí jej otca a celkovo od jeho časti rodiny. Má strach z toho, že by odrazu bola hodená do vody a musela sa začať živiť sama a spoliehať sa len sama na seba. Ľudom hovorí o všetko- o svojej hlúpej matke, o terapeutoch, ale nikomu neverí dostatočne na to, aby sa zdôverila s tým, čo chce od života alebo čo si myslí a kto naozaj je- je to problém, ktorý sa jej ako jediný nepodarilo spolu s terapeutmi vyriešiť a stále sa o to raz týždenne pokúšajú. Je ťažké dôverovať niekomu, keď nikdy nemohla dôverovať tej najbližšej osobe, ktorú v živote mala mať a to je jej matka.

Síce ju kedysi trápili depresie, teraz už ten ťaživý pocit tak často nepociťuje- najčastejšie ak sa stretne s matkou. Vtedy sa prejaví aj jej zlozvyk ohrýzať si nechty. Vždy má pocit že vie kto je, ale jej matka ju vždy dokáže priviesť k tomu, že sa spytuje samej seba kto je a kým chce byť. V tom tkvie aj jej trauma, ktorú dlhé roky riešila s terapeutom.


Séraphine sa narodila do krátkeho manželstva dvoch monumentálne odlišných ľudí, ktoré nikdy nemalo budúcnosť a skončilo keď mala dva roky. Nejakým zázrakom sa dostala do starostlivosti jej matky. Jej matka sa o ňu dokázala naozaj starať tak do jej 10tich rokov...alebo sa aspoň snažila o ňu starať ale vždy keď mohla Séra- ako ju blízky volajú- utekala za otcom. Ten ju rozmaznával trávil s ňou čas a na rozdiel od matky sa o ňu staral. Po jej desiatich narodeninách to šlo s jej mamou veľmi z kopca, vrátila sa k alkoholu začala miznúť na celé dni zatiaľ čo jej dieťa sedelo doma a poslušne chodila do školy. Potom sa to horšilo, matka sa jej pred očami kvôli plastikám menila na nepoznanie a zvuky sexu, aj keď ešte nevedela čo to úplne je , ju uspávali a aj zobúdzali. Až keď sa otcovi priznala že videla mamu s rôznymi mužmi po celom ich luxusnom dome pri sexe, vrátanie jej izby ju otec zobral k sebe a prihlásil na terapiu. Začiatky jej puberty boli ťažké v 15tich začala prepadať depresiám, ale namiesto sebapoškodzovania začala vyhľadávať sex. Chcela vedieť, prečo ju jej matka práve sexom nahradila. Terapie zabrali, lieky tiež a sex zohral svoju rolu tiež. Sama si ho začala užívať, našla v ňom niečo vysoko zmyselné...doteraz ho berie ako umenie a aj keď si ho dopriava často, berie ho ako niečo cenné. Nikdy neuvažovala nad vysokou alebo že by sa zamestnala niekde v nejakej firme, oslovila pár ľudí tí jej pomohli sa dostať k modelingu ale aj ten robí len príležitostne ak ju ponuka naozaj zaujme alebo si povie že sa nudí. Už ani nevie ako sa dostal k vizitke, ale cely nápad Dungeon Slate Vice jej prišiel nesmierne zaujímavý a ako niečo, čo by jej pomohlo nájsť viac samú seba. Povýšiť umenie sexu ešte na vyššiu úroveň. Je odhodlaná vyskúšať čokoľvek jej príde zaujímavé. Tu ju predsa nik súdiť nebude a budú jej vedieť poskytnúť to čo chce a potrebujú a budú jej odhodlaný ukázať nové cesty.


Faceclaim:
Josephine SkriverŽádné komentáře:

Okomentovat